Kullanıcı Sözleşmesi

admin tarafından 4 Kasım 2023 tarihinde eklendi, 617 Okunma ve 0 Yorum aldı

Aşağıdaki “siteden yararlanma koşulları” siteye bağlantı kurulurken mutlaka dikkatlice okunmalıdır. Mavisim.com.tr siteye giriş yapan kullanıcı bu kuralları okuyarak aynen kabul etmiş sayılmaktadır. Bu sözleşmenin kuralları dışında davranışların yasal ve hukuki sorumluluklar getirdiğini kabul etmiştir. Sözleşmeyi okumayan yada kabul etmeyen kullanıcılar, sistemden faydalanamazlar.


 

Mavisim.com.tr üyesi olmak istiyorsanız, önce kayıt formunu doldurmanız ve üyelik sözleşmesi hükümlerine uymayı kabul ve taahhüt etmeniz gereklidir. Kararınıza göre üyelik formunun altında bulunan (Okudum. Kabul Ettim) kutucuğunu tıklayınız. ÖNEMLİ NOT : İlk andan itibaren sitemizde kullanıcı girişi tamamen ücretsizdir. Tüm içerik ve materyallerden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.


 

https://www.mavisim.com.tr/’a Sohbet için giren tüm kullanıcılarımız için ÜCRETSİZDİR.  Sözleşmeyi okuyarak ve kabul ederek sisteme dahil olan kullanıcılara bir çok farklı hizmet sunulmaktadır( Chat, sohbet, radyo, oyun) bu hizmetler kapsamında sizlerin beğenisine sunulan yeniliklerde olavaktır.


 

https://www.mavisim.com.tr/ Sohbet odalarına giren kullanıcılar, kayıt için bir şifre mail belirler. Bu şifre kişiye özeldir ve sadece ilk sahibi kullanabilir. Şifrenizin kaybolması yada gerek görüldüğünce site yöneticileri tarafından takip edilmektedir. Şifrenizi ve kayıt olduğunuz mail adresini dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Nick ve kanal şifrelerinin tamamından kullanıcı kendisi sorumludur. https://www.mavisim.com.tr/, şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir. Kullanıcının https://www.mavisim.com.tr/ üyeliği gerektiren servislere bağlanabilmesi için kullanıcı adı ve şifresini girmesi gereklidir. Bu işlem üye girişi yapmak şeklinde tanımlanır.


 

18 yaşına eşit yaada 18 yaşından dan büyük olduğunu, Üye https://www.mavisim.com.tr/ servislerinden yararlandığı sırada, kayıt formunda yer alan bilgilerin doğru olduğunu ve bu bilgilerin gerekli olduğu (şifre unutma gibi) durumlarda bilginin hatalı veya noksan olmasından doğacak zararlardan dolayı sorumluluğun kendisine ait olduğunu, bu hallerde üyeliğinin sona erebileceğini, yükleyeceği, aksi durumunda https://www.mavisim.com.tr/ hiçkimseye haber vermeden bağımsız şekilde üyenin bilgilerini silme ve bir daha ulaşılamayacak şekile iptal etme hakkını gizli tutar.


 

Bu sözleşmeyle ilgili olarak çıkabilecek itilaflarda öncelikle bu sözleşmedeki hükümler, hüküm bulunmayan hallerde ise Türk Kanunları (BK, TTK, HUMK, MK ve sair) uygulanacaktır.


 

Kullanıcı kayıt formunu doldurup formun altında bulunan “Okudum kabul Ettim” butonunu tıkladığında bu sözleşme taraflar arasında süresiz olarak yürürlüğe girer.


 

https://www.mavisim.com.tr/ dilediği zaman bu sözleşmeyi sona erdirebilir.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.